Domov

Keď viete čo potrebujete

 

Hľadáte kvalitu za rozumnú cenu? Tak to ste prišli správne.

 

Ponúkame tovar od renomovaných výrobcov ktorý stoja za svojou kvalitou.

 

Čo ponúkame? 

 

Zváraciu techniku

Zváracia technika, prídavné materiály, ochranné pomôcky a príslušenstvo pre profesionálne, bezpečné a energeticky úsporné zváranie.

 

V našej ponuke nájdete zváraciu techniku od renomovaných výrobcov Lincoln Electric, ESAB, Fronius a Kemppi, ktorý sú lídrami na svetovom trhu so zváracou technikou či už ide o zváranie spôsobom MIG/MAG-Co2

 

Zváračky MIG/MAG sú perfektné zariadenia na zváranie drôtom v plynovom štíte – označenie 131 MIG pre inertné plyny alebo 135 pre aktívne plyny MAG . Jedna z najrýchlejších a najpopulárnejších metód zvárania popri TIG , vyznačujúca sa dobrou kvalitou zvarov a relatívne nízkymi nákladmi na prídavné materiály. Zváracie poloautomaty Migomat nachádzajú uplatnenie takmer vo všetkých odvetviach hospodárstva, napríklad v automobilovom priemysle, výborne sa hodia aj pre domáce aplikácie, umožňujú zváranie ocele, hliníka, medi, neželezných kovov a ich zliatin.

 

  •  

 TIG Zváranie

Zváračky TIG si radi vyberajú ako ľudia, ktorí sa zváraniu profesionálne venujú roky, tak aj tí bez väčších skúseností. Metóda TIG je obľúbená vďaka svojej všestrannosti. Môže byť použitý pre ručné a priemyselné zváranie. Táto metóda zaručuje vysokú kvalitu zvaru a umožňuje spájať aj veľmi malé prvky s prierezom menším ako 1 mm. Zváračky TIG sa používajú aj na zváranie veľkých konštrukcií.

 

MMA Oblúkové zváranie

Zváranie obalenou elektródou je univerzálna metóda, napr. vzhľadom na miesto a polohu zvárania. Používa sa predovšetkým v lodiarskom priemysle, pri montážnych prácach na staveniskách a vo výrobnom priemysle. Táto metóda umožňuje zváranie na ťažko dostupných miestach a poľných podmienkach (v tomto prípade nezáleží na poveternostných podmienkach vrátane dažďa alebo vetra). MMA je metóda využívaná aj v malých opravovniach a pri hobby prácach.

 

Plazmové rezanie

Plazmová rezačka sa používa na rezanie materiálov, ktoré vedú elektrický prúd. Funguje tak, že vytvorí plazmový elektrický oblúk, ktorý roztaví a vysunie materiál z trhliny . Aby bola práca s prístrojom efektívna a pohodlná, musíte investovať do kvalitného modelu.

 

 

Prídavný materiál: OERLIKON, ARCWELD, TYSWELD, ESAB

 

Zváracie drôty sú prvky používané napr. pri zváraní MIG-MAG . Ich kvalita ovplyvňuje pevnosť zvaru a jeho vzhľad. Dobre zvolený zvárací drôt je tiež zárukou pohodlia pre užívateľa zváračky, preto sa oplatí vyberať produkty zo spoľahlivých zdrojov. V Heureus.sk sú dostupné rôzne typy zváracích drôtov. Ponuka obsahuje najobľúbenejšie produkty s potvrdenou kvalitou a rôznym účelom. Pomedený zvárací drôt SG2 sa používa na zváranie nízkouhlíkových, kotlových, stavebných a lodiarskych ocelí. Na výber je tiež zvárací drôt na hliník, používaný predovšetkým v automobilovom priemysle.

 

Hľadáťe zváraciu kuklu?

 

Zváracie kuklý: 

Zváračská kukla je nevyhnutnou ochranou pri rôznych druhoch zváracích prác. V závislosti od modelu ich možno použiť na zváranie MIG, MAG, TIG a MMA, plazmové rezanie alebo brúsenie. Chráni tvár a oči operátora pred iskrami a žiarením. Výrobok rozhodne zvyšuje bezpečnosť zvárača pri práci. Z tohto dôvodu je nákup kvalitného modelu kľúčový. 

 

 

V našej ponuke nájdete oveľa viac:

 

Zváracie príslušenstvo

Tlakové Fľaše

Zváracia Chémia

Brúsne a rezné kotúče

Ochranné pomôcky

 

Tak neváhajte a navštívte  náš e-shop:  Heureus.sk

Translate »